O NAS

Jesteśmy firmą eventową, która od lat organizuje niezapomniane wydarzenia, najpierw pod nazwą PaintMe a z czasem postanowiliśmy zająć się eventami na większą skale pod nazwą Adrenaline Hunters. Działamy na malowniczym terenie Podhala, okolic i całej Polski. Nasza pasja do organizacji eventów i fascynacja urokami tego miejsca sprawiają, że jesteśmy gotowi, by spełnić wszystkie Wasze marzenia i oczekiwania. Poznajcie nas nieco bliżej.

Wiedza i Doświadczenie

Jesteśmy zakorzenieni w tej okolicy. Nasza wiedza o Podhalu i okolicach pozwala nam tworzyć wydarzenia, które idealnie wpisują się w ducha tego miejsca.

Kreatywność

Nasz zespół jest pełen pomysłów i oryginalnych rozwiązań. Każde wydarzenie przez nas organizowane to unikalna opowieść.

Profesjonalizm

Dbamy o każdy detal, by Wasza impreza była perfekcyjnie zaplanowana. Nasze doświadczenie gwarantuje bezstresową organizację i realizację.

Różnorodność Atrakcji

Niezależnie od tego, czy marzycie o przygodach na szlakach górskich, kuligach, czy ekskluzywnych bankietach, mamy atrakcje dla każdego.

Wyjazdy Firmowe

Organizujemy profesjonalne wyjazdy służbowe, które łączą pracę z przyjemnością, inspirują i budują relacje.

Atrakcje Outdoor

Aktywności na świeżym powietrzu, takie jak wędrówki górskie, rajdy rowerowe, kuligi i wiele innych.

Kopia IMG_2711
Projekt bez nazwy (45)
IMG_3137

Imprezy integracyjne w Zakopanem

Naszym celem jest tworzenie wyjątkowych, spersonalizowanych wydarzeń, które odzwierciedlają Wasze marzenia i cele. Chcemy, aby każde spotkanie było nie tylko udane, ale także niezapomniane. Nasza pasja i profesjonalne podejście pozwalają realizować to marzenie.

 

Jeśli macie pytania lub chcielibyście dowiedzieć się więcej o naszych usługach, jesteśmy do Waszej dyspozycji. Skontaktujcie się z nami telefonicznie, mailowo lub odwiedźcie nas w naszym biurze. Czekamy na Wasze pytania i propozycje.

Adres

34-500 Zakopane, Gładkie 11a

Kontakt

+48 692 849 611

Email

biuro@integracjazakopane.pl

Obserwuj nas