"...Świetnie się wszyscy bawiliśmy i na pewno długo te chwile pozostaną nam w pamięci."
CK Mediator
Designation
Chcielibyśmy niezmiernie podziękować państwu za organizację naszej imprezy integracyjnej, znakomita zabawa, niesamowite przeżycie które naprawdę łączy całą ekipę. Wszystko zostało przygotowane perfekcyjnie i dopięte na ostatni guzik, ekipa prowadząca bardzo miłe i profesjonalne podejście. Bawiliśmy się niesamowicie i na pewno tego długo nie zapomnimy, jeszcze raz wielkie dzięki i do zobaczenia w niedalekiej przyszłości. Pozdrawiamy INSTAL - P.POŻ
INSTAL-P.POŻ - Głogów
Designation
"Bawiliśmy się rewelacyjnie. Ja osobiście jestem pod wrażeniem parku linowego, nie wiedziałam, że tak jestem w stanie skoczyć z wieży. Instruktorzy pełna profeska ! Gratuluje teamu. "
COMARCH S.A
Designation
"... wszyscy byli bardzo zadowoleni, nie mieliśmy żadnych uwag, co do sposobu prowadzenia zajęć, jak i również do profesjonalizmu instruktorów. Teren został przygotowany należycie, zajęcia odbywały się płynnie. Obsługa baru – perfekcyjna 🙂 "
Baudziedzic Sp. z o.o. Sp.k.
Designation
"Dziękujemy za zorganizowanie świetnej zabawy. Emocji było sporo i wszyscy dobrze się bawili, chociaż następnym razem z pewnością zwiększymy czas walki;)"
Polski Związek Judo
Designation

Adres

34-500 Zakopane, Gładkie 11a

Kontakt

+48 692 849 611

Email

biuro@integracjazakopane.pl

Obserwuj nas